Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Şubat 17, 2019 0 Yazar: admin

QNB Finansbank ülkemizdeki en büyük bankalardan biri olarak faaliyetine 1987 yılından beri devam etmektedir, global ölçekte bakıldığında son ortaklığıyla birlikte gayet iyi bir noktaya yükseldi. Toplamda 543 şubesi olan bankanın 12.000’in üzerinde de çalışanı bulunuyor.

Türkiye’de 81 ilde hizmet veren Finansbank’ın toplam öz kaynağı ise 14 Milyar TL civarında, sunmuş olduğu yenilikler ve özellikle EnPara konseptiyle vaad ettiği şeyler müşterilerin bankaya karşı sempatisini oldukça arttırıyor.

Hizmet standartlarını yükseltmeye çabalarasalar da çağrı merkezi konusunda standart bekleme süreleri burda da var, aradığınızda menüde kayboluyor onlarca dakika müşteri temsilcisine bağlanabilmek için tuşlama yapıyorsunuz.

Çağrı merkezi menülerini dizayn edilirken müşterinin tuşlamalar ile sorununu çözmesi hedeflenir, müşteri temsilcine bağlanması iş yükü olacağından dolayı son çare olarak sunulur.

Ancak bazı işler var ki ne menüden ne de internet sitesinden halledilebiliyor, müşteri temsilcisine ulaşmak elzem bir konu haline geliyor. Bu durumda ise dakikalarca hatta beklemek tam anlamıyla eziyet halini alıyor.

Hatta uzun süreler beklemeden çağrı merkezine bağlanmanızın yolları tabiki var, peki Finansbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanma nasıl oluyor?

  • Öncelikle 0850 222 0 900 no lu numaradan Finansbank müşteri hizmetlerini arıyoruz.
  • Bant kaydı başladığında 1’i tuşluyoruz.
  • Bağlandığınız yerde önce 5 ve sonra 4’ü tuşladığınız da Finansbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmış olacaksınız.

Hatların yoğunluk durumuna göre temsilciye ulaşma süreniz değişecektir ancak hatlar boş ise direkt görüşme imkanı bulacaksınız.

Müşteri hizmetleri numarası haricinde sorun ve şikayetlerinizde Şikayetvar, Twitter, Instagram gibi platformları kullanarak bankanın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle Twitter üzerinden Finansbank çok hızlı dönüşler yapabiliyor

Artık menüde kaybolmadan direkt olarak Finansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı öğrendiniz, ancak zaman zaman tuşlamalar değiştiği için sitemizi takip etmenizi ve değişikliklerden haberdar olmanızı tavsiye ediyoruz.