Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler [Kredi]

Mayıs 13, 2019 0 Yazar: admin

Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler ve Antalya Senetle kredi hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Para ihtiyacı olan vatandaşlarımız ilk olarak bankalardan nakit alma başvurusu yapmaktadırlar. Kredi başvurusu adı altında tüketici kredisi başvurusu yapan vatandaşlar normal banka şartlarına uygun olmadıkları zaman bu kredi başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Olumsuz sonuçlanan kişilerde nakit arayışlarını bazı bankalar harici yerlerden senetle gidermeye çalışmaktadırlar. Bankalardan kredi almanız için kredi notunuzun ve kredi sicilinizin düzgün olması ve yeterli seviyede olması gerekmektedir. Antalya senetle borç arayan kişilerde kredi notu ve kredi sicili kötü olan kişilerdir. Çünkü senetle para arayan kişiler genellikle daha sıkıntılı ve artık çaresiz kalmış kişilerdir. Senetle borç para arayışına giren vatandaşların karşısına ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Tefecilik suçtur ve yasal değildir. Eğer size bu konuda aksini söyleyen var ise inanmayınız. Tefecilerden para almak ve tefeci olmak büyük bir suçtur. Bu yüzden sizlere senetle borç para arayışınızda tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Antalya Senetle Kredi

Antalya ilinde oturan kişiler Muratpaşa, Alanya, Korkuetli, Manavgat, Kemer, Kaş gibi ilçelerde senetle kredi veren yerleri araştırmaktadırlar. Genel olarak senetle kredi veren firmalar faktöring firmalarıdır. Bunlarda Antalya Merkez’de bulunmaktadır. Faktöring firmalarından senetle kredi alabilirsiniz. Faktöring firmalarından senetle kredi alabilmeniz için bir şirketinizin olması ve ipotek göstermeniz gerekir. Bu yüzden herkese bu tarz krediler verilmemektedir. Faktöring firmaları devlet gözetiminde olup BDDK tarafından devamlı denetlenmektedir. Bankaların çalışma gibi bir prensipleri yoktur. Kredi notu veya kredi sicillerine bakmazlar. Yalnız sizden istedikleri bazı önemli şartlar vardır. Normal bir işte çalışıyorsanız ve ipoteğiniz yoksa buralardan senetle kredi alamazsınız. Bu yüzden yukarıda da dediğimiz gibi ipoteğiniz olması ve bir şirket olmanız gerekmektedir.

Senetle Altın Veren Kuyumcular Antalya

Faktöring firmalarından senetle kredi alamayan kişilerin bir diğer borç para arama yöntemi ise senetle altın ve senetle para veren kuyumculardır. Burada bilmeniz gereken önemli bir detay vardır. Kuyumcular kredi kartına 9 taksit yapabildikleri gibi güvendikleri ve kefil getiren müşterilerine de senetle altın vermektedirler. Senetle altın almak istiyorsanız ilk önce çalıştığınız ve tanıdığınız bir kuyumcu olması gerekmektedir. Herkese bu tarz paralar verilmemektedir. Ayrıca senetle altın aldığınızda limit 5.000 TL’yi geçmeyecek şekilde verilmektedir. Senetle altın aldıktan sonra başka bir kuyumcuya giderek altınları bozdurabilir ve nakde çevirebilirsiniz. Senetle altın veren kuyumcular muratpaşa, alanya, kemer ilçelerinde bulunmaktadır. www.google.com/maps sitesine girerek sol üstteki arama butonuna SENETLE ALTIN yazarsanız size en yakın olan senetle altın veren kuyumcuları bulabilirsiniz.

Antalya Tefeci Numaraları

Yukarıda da söylediğimiz gibi tefecilik gerçekten büyük bir suçtur. Bu yüzden sizlere tefeci numaraları veremeyeceğiz. İnternet sitelerinde senetle kredi verilir diye birçok kişiyi dolandırmaktadırlar. Sizde bu kişilerden birisi olmayınız. Kimse tanımadığı bir kişiye senetle para vermez. Bunu aklınızdan çıkartmayınız. Senetle kredi iletişim veya tefeci iletişim diye açılan siteler sizden ön ödeme isteyecekler ve siz ön ödeme yaptıktan sonra bir daha telefonlarınıza cevap vermeyeceklerdir. Tefecilerle işlem yaptığınızda o günkü sıkıntınızı geçirebilirsiniz. Ama daha sonra daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle tefecilerden uzak durunuz. Eğer çok acil paraya ihtiyacınız varsa Antalya senetle telefon veren yerleri bularak buradan telefon alabilir ve telefonu kutusunu açmadan değerinde satabilirsiniz. Bu şekilde acil para ihtiyacınızı da gidermiş olursunuz.

Sayfamızdaki diğer konularımızdan İzmir nakit para, İstanbul senetle kredi, senetle telefon satan mağazalar adlı sayfalarımıza girerek bu konular hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Antalya senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.